fbpx

Rodinný program

Chystáme pro Vás soutěžní stanoviště, kde se svými dětmi můžete vyzkoušet spoustu zajímavých věcí! Jako bonus pak dvakrát denně proběhne slosování cen.
Registrace je zdarma!

Střední školy

I v letošním roce Vám nabízíme bezplatnou možnost prezentace Vaší střední školy na Královéhradeckých krajských dožínkách. Pro více informací nás kontaktujte nebo využijte přihlašovací formulář.

Mateřské a základní školy

Vážení ředitelé a ředitelky, učitelé a učitelky mateřských a základních škol.

Zábava i vzdělávání to je to co jsme se Vám snažili pro Vaše děti nabídnout na Královéhradeckých krajských dožínkách v rámci Dne propagace zemědělství Královéhradeckého kraje. V areálu byla připravená stanoviště s různými tematickými úkoly. Poznávání zeleniny, určování druhu obilnin, ochutnávka ovoce a mnoho dalších. Stanoviště byla koncipovaná tak, aby se děti bavily a formou zážitků si zapamatovaly i mnoho důležitých vědomostí. Pro starší děti náš areál sloužil i jako inspirace při volbě střední školy a budoucího směřování v profesním životě.

V předchozích letech, kdy program byl upraven pro návštěvy MŠ a ZŠ z celého kraje. V letošním roce 2021 jsme po dlouhém zvažování uvolnili tento program pro všechny zájemce, ale s registrací, tak abychom dostáli bezpečnostním opatřením vztahujícím se k epidemii. Rádi uvítáme mateřské a základní školy v příštím roce, kdy snad bude situace přehlednější a ustálenější.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci v příštích letech!