fbpx

Vzdělávací program pro mateřské, základní a speciální školy

Vážení ředitelé a ředitelky, učitelé a učitelky mateřských a základních škol.

Je pro nás velkou radostí Vám sdělit, že v letošním roce pořádáme uspořádáme vzdělávací program pro MŠ a ZŠ při Královéhradeckých krajských dožínkách 2024. Dny prezentace zemědělství proběhnou v pátek 13. 9. 2024.

Program bude zábavnou formou provádět děti zemědělstvím, chovatelstvím, pěstitelstvím ale i ekologii a vztahem k půdě. Pro děti budou vydané hrací listy, na které opět na stanovištích dostanou razítka. Ceny budou letos opět koncipované pro celé třídy a to s ohledem na věk. Naší vizí je, že cena od nás přinese dětem další zážitky.

Velmi se na Vás i Vaše děti těšíme!

Pokyny pro zúčastněné školy a školky
  • Jako první navštivte Registrační místo (25), které bude otevřené od  8:00. Zde si Vás zapíší a pokud nemáte dostanete hrací karty a mapy stanovišť.
  • Zde také můžete odevzdat výkresy do Výtvarné soutěže, každý musí být označen (jméno žáka, věk, škola, telefonní kontakt na školu).
  • Před odchodem z areálu nezapomeňte odevzdat hrací karty (opět na Registračním místě 25).
  • Registrační místo se zavírá v 15:00.
Hrací karty
  • akceptujeme hrací karty ve formátu A4 a A5
  • hrací karty musí být řádně označené názvem školy a ročníkem soutěžících (1.A)
  • hrací karty odevzdáváte jako celek za třídu (slosovatelná je celá třída) obálku na vložení hracích karet dostanete na Registračním místě (25)
  • výsledky budou do konce září vyvěšeny na tomto webu a vítězné třídy budou kontaktovány
  • výhru lze vybrat po celý školní rok 2024/2025

Nezapomeňte objednat!

Již brzy, přidáme možnost objednat obědy pro Vás a Vaše děti!

Již brzy, přidáme možnost žádat o příspěvek na dopravu!

Nezapomeňte objednat!

Chystáme pro Vás mapu stanovišť 2024!

Brzy zde najdete hrací kartu ke stažení!

Seznam škol přihlášených do programu

Co můžete vyhrát?

Novinka z roku 2022, kdy jsme historicky poprvé odměnili celé třídy a nikoliv pouze jednotlivce. Tento systém se setkal pouze s pozitivní odezvou, proto jsme se rozhodli ponechat ho trvale.

Soutěží se ve čtyřech kategoriích:

– Výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem s průvodcem a příspěvkem na dopravu nebo Výlet do Archeoparku Všestary s edukativním programem a příspěvkem na dopravu

1.stupeň ZŠ (1. – 4. třída) – Výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem s průvodcem a příspěvkem na dopravu nebo Výlet do Archeoparku Všestary s edukativním programem a příspěvkem na dopravu

2.stupeň ZŠ (5. – 9. třída) – Výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem s průvodcem a příspěvkem na dopravu nebo Výlet do Archeoparku Všestary s edukativním programem a příspěvkem na dopravu

Speciální školy – Výlet do ZOO Dvůr Králové nad Labem s průvodcem a příspěvkem na dopravu nebo Výlet do Archeoparku Všestary s edukativním programem a příspěvkem na dopravu

Archeopark Všestary

Safari park Dvůr Králové